Czy po wielu nieudanych próbach w końcu udało Ci się zajść w ciążę? Dlatego zastanawiasz się nad tym, czy wybrać prywatny gabinet ginekologiczny zapewniający opiekę podczas prowadzenia ciąży, znajdujący się w klinice w której wcześniej wykonywałaś diagnostykę niepłodności Katowice? To rozwiązanie kosztowne, jednak daje więcej korzyści niż skorzystanie z opieki ginekologicznej refundowanej przez NFZ. Dlaczego warto zdecydować się na nie? Podpowiadamy poniżej.

Jak przebiega leczenie  niepłodności w specjalistycznym centrum medycznym?

Problemy z zajściem w ciążę, a następnie z jej utrzymaniem mogą mieć różne podłoże. Dlatego tak ważne jest postawienie prawidłowej diagnozy, poznanie przyczyn niepłodności. Dzięki zebranym informacjom szanse na utrzymanie prawidłowo rozwijającej się ciąży są naprawdę duże. 

Pierwszym krokiem, który powinna wykonać para, jest przeprowadzenie diagnostyki niepłodności Katowice. To złożony proces, który odbywa się w ciągu dwóch cykli miesięcznych, polega na przeprowadzeniu badań, które pomagają w ustaleniu przyczyn niepłodności. Do podstawowych badań, które są wykonywane w EsterClinic, należą: ocena ultrasonograficzna wzrostu pęcherzyka Graffa, badanie określające rezerwę jajnikową, w tym  pomiar poziomu hormonu AMH (określa stan płodności pacjentki), badanie nasienia, oraz  histeroskopię diagnostyczną. Następnie po rozpoznaniu przyczyn niepłodności, dobierana jest metoda leczenia oraz podejmowane są próby zapłodnienia np. poprzez inseminację lub za pomocą metody in vitro.

Dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie ciąży w prywatnym gabinecie ginekologa Katowice?

Powodów, dla których warto skorzystać z prowadzenia ciąży u ginekologa Katowice, jest wiele. Oto najważniejsze z nich:

  •         wysoka jakość obsługi daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa,
  •         krótki czas oczekiwania na wizytę oraz możliwość wyboru zaufanego lekarza, sprawia  że kobieta czuje się komfortowo
  •         prywatny gabinet ginekologa Katowice jest zdecydowanie lepiej wyposażony niż ten lekarza prowadzącego ciążę placówce państwowej. Jednym ze sprzętów, który jest wyższej jakości jest aparat USG.  Urządzenie dokładniej wykonuje pomiar  w porównaniu do tego, które znajduje się w gabinetach ginekologów współpracujących z NFZ.
  •         Jeśli są wskazania do wypisania leków refundowanych są one przepisywane u ginekologa Katowice.
  •         Lekarz zna historię pacjentki, dlatego, jeśli ma wątpliwości może je skonsultować ze specjalistami, którzy leczyli niepłodność do tej pory.

Czym wyróżnia się EsterClinic i dlaczego warto zdecydować się na jej ofertę?

EsterClinic jest kliniką medyczną, która specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu niepłodności, a także w rozpoznawaniu oraz leczeniu chorób z zakresu: ginekologii, urologii, endokrynologii, angiologii, kardiologii oraz genetyki. Zajmuje się także położnictwem. Każda wizyta w klinice medycznej EsterClinic odbywa się w intymnej atmosferze. To sprawia, że para nie krępuje się ani nie stresuje podczas wizyty. Dzięki fachowej wiedzy, którą posiadają lekarze, para może zaoszczędzić czas, który musiałaby poświęcić  na dodatkowe wizyty u innych specjalistów.

Czy szukasz specjalistycznej kliniki medycznej, która świadczy kompleksowe usługi? Koniecznie sprawdź ofertą, którą przygotowała dla Ciebie EsterClinic i skorzystaj z niej.