Wiosenne zmiany warto rozpocząć od regeneracji organizmu. Zobacz, jak zrobić to szybko i bezboleśnie.

Wiosna, to czas na zmiany i na przywrócenie naszemu organizmowi równowagi oraz dostarczenie mu niezbędnych witamin i mikroelementów, które utracił zimą. W tym celu często przechodzimy na dietę, zaczynamy uprawiać sport lub po prostu zapisujemy się na siłownię. Mimo tego, że zdrowemu stylowi życia sprzyja przede wszystkim zimowa pora – noworoczne postanowienia i wytyczenie sobie nowych celów które chcemy zrealizować – to i tak to właśnie wiosną jest najlepszy czas na to, aby porzucić kanapę i zacząć częściej spędzać czas na świeżym powietrzu. Jednak nie jest jeszcze wystarczająco ciepło, by móc sobie pozwolić na ubranie się w cienkie ciuchy i bieganie po parku. Unoszący się w powietrzu smog również zanieczyszcza nasze drogi oddechowe i tym samym ma zgubny wpływ na nasze organy wewnętrzne.

Dieta na wiosnę

Jak zatem mądrze i przede wszystkim z głową oczyścić organizm po zimie i przywrócić mu równowagę? Niektórzy zaczynają jeść więcej warzyw i owoców, przyjmować suplementy diety albo po prostu odstawiają gazowane napoje, herbatę i kawę na rzecz wody z cytryną i imbirem. Jeśli naprawdę zależy nam na dodaniu naszemu organizmowi witamin i na zregenerowaniu go, to musimy zacząć oczyszczanie od wewnątrz. Może nam się wydawać, że dieta roślinna albo nawet przejście na wegetarianizm jest jedynym rozwiązaniem. Dzisiaj, dowiesz się co jeszcze możesz zrobić dla siebie, by zyskać zdrowie i piękny wygląd.

Hirudoterapia

Dobrych kilkadziesiąt stuleci temu, odkryto metodę, którą teraz nazywamy hirudoterapią. Jest to leczenie pijawkami. Te pożyteczne stworzenia oczyszczają naszą krew z toksyn i różnych bakterii, i tym samym powodują, że nasz organizm odżywa, organy pracują lepiej, a my czujemy się doskonale. Dla kogo pijawki lekarskie będą idealnym rozwiązaniem? Osoby, które cierpią na bóle głowy, stawów, kręgosłupa, astmę, osteoporozę, bóle kości, choroby układu trawiennego czy nawet oddechowego, mogą powierzyć swoje zdrowie właśnie pijawkom lekarskim.

Hirudoterapia to naprawdę bezpieczna forma leczenia i pozbywania się wielu chorób, ponieważ jest w 100% naturalna i nie szkodzi nam tak jak tabletki, pigułki czy inne specyfiki medyczne, które możemy kupić w aptece na receptę. Pijawki lekarskie: http://pijawki.abros.pl/hirudoterapia-tom-i-podstawy-leczenia-pijawkami/

Dodaj komentarz