Pozbądź się niechcianego owłosienia

Owłosienie na rękach, nogach, pod pachami, czy innych częściach ciała – poza głową – staje się problemem już nie tylko dla kobiet. Także mężczyźni coraz częściej na stałe pragną pozbyć się niechcianego owłosienia, by móc cieszyć się ładnym, estetycznie wyglądającym ciałem. Dla jednych i drugich najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Efekty, jakie przynoszą zabiegi są w stanie w najwyższym stopniu usatysfakcjonować pacjentów gabinetów medycyny estetycznej.

Laser LightSheer Duet

Wśród wielu urządzeń służących do depilacji laserowej, na wyróżnienie zasługuje LightSheer Duet. To jedno z najnowocześniejszych urządzeń, pozwalające na bezpiecznie usunięcie włosków. Laser diodowy LightSheer Duet daje możliwość wykorzystania dwóch głowic – mniejszej i większej – co sprawia, że depilacja jest w jeszcze większym stopniu precyzyjna i pozwala na dotarcie wiązki nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Mniejszy laser doskonale sprawdzi się na przykład w przypadku depilacji laserowej bikini. Warto podkreślić, że laser LightSheer Duet dostał certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności, przyznawany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków, oznacza to, że w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu, nie ma ryzyka wrastania włosów, reakcji alergicznych, powstawania przebarwień czy blizn. To bezinwazyjna metoda depilacji laserowej, nie naruszającej struktury skóry. Jednak tak jak w przypadku innych urządzeń, LightSheer Duet musi się dostosować do naturalnego cyklu wzrostu włosa, który determinuje częstotliwość wykonywania zabiegu. 

Cykl wzrostu włosa a depilacja laserowa

Laser LightSheer Duet wykorzystywany jest między innymi w katowickim Centrum DER-MED, dlatego zapytaliśmy tamtejszych ekspertów, dlaczego zabiegi tym urządzeniem należy powtarzać. “To normalne w przypadku depilacji laserowej w każdym przypadku. Należy bowiem dostosować się do cyklu wzrostu włosa. Na ciele włosy nie rosną jednakowo – niektóre włosy nadają się do usunięcia, inne jeszcze nie” – podkreślają eksperci i dodają: “Cykl rozwojowy włosa odbywa się w trzech fazach i powtarza w ciągu życia: 

 • Faza anagenu – jest aktywną fazą wzrostu włosa, podczas której komórki macierzy intensywnie dzielą się, produkując włos. 
 • Faza katagenu – to faza, gdy zanika macierz i włos zostaje wypchnięty w kierunku powierzchni skóry. 
 • Faza telogenu – to faza wypadania, w której włos jest całkowicie zrogowaciały i w zasadzie martwy. Cebulka staje się coraz cieńsza, aż w końcu wypada podczas mycia, szczotkowania lub wypchnięta przez nowy włos. 

Depilacja laserowa działa na włosy w fazie anagenu.”

Efekty depilacji laserowej LightSheer Duet

Zabiegi depilacji laserowej LightSheer Duet dają pacjentom większe poczucie komfortu, a ze względu na bezbolesność, także bezpieczeństwa. Ta metoda zapewnia ponadto:

 • Oszczędność czasu – jest nawet 5-krotnie krótsza niż zabiegi innymi urządzeniami do depilacji laserowej
 • Bezpieczeństwo – także u osób z ciemną, karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek. Mimo, że depilacja laserowa skutecznie i szybko usuwa owłosienie, to jest jednocześnie delikatne dla skóry.
 • Skuteczność – dzięki wymiennym głowicom możliwa jest depilacja nawet najtrudniej dostępnych miejsc – np., depilacja bikini. 
 • Komfort – LightSheer Duet jest bezbolesnym sposobem na depilację laserową.

Tak jak w przypadku każdego zabiegu wykonywanego w gabinetach medycyny estetycznej, przed decydującą wizytą należy umówić się na konsultację wstępną lub skonsultować się z ekspertami wcześniej.


Ostatnie komentarze
 1. TittysEffenia

  XRumer 19.0 + XEvil 4.0: innowacyjny pakiet oprogramowania do łamania każdy captcha

  1. Potężne sieci neuronowe: XEvil OCR może rozwiązać ponad 12.000 różnych typów captcha,
  w tym tak popularne jak Google CAPTCHA’S ReCaptcha v2, v3 (tylko w XEvil 4.0 Ultra!), Captcha.Com, SolveMedia, Bing-Captcha,
  Facebook-captcha i Bitfinex-captcha, Yandex-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha i wiele innych typów!

  2. Bardzo wysoka prędkość i precyzja: szybkość rozpoznawania 0,01 .. 0.02 sekundy na obraz (ale tylko 1 sekunda w wersji demo!),
  XEvil może obejść i rozwiązać szeroki zakres typów captcha z dużą dokładnością,
  bez zależności od trudności, zniekształceń, szumów, czcionek, kolorów.

  3. Bardzo prosty interfejs: tylko 3 podstawowe przyciski, aby rozpocząć rozpoznawanie,
  więc XEvil łatwo korzystać z szerokiej gamy programów SEO, SMM, analitycy,
  Masowa autologowanie/noclegi/wyślij/Bruteforcing / programu wydobycia криптовалюты.

  Ciekawe? 😉
  Po prostu wykonaj wyszukiwanie w google “XEvil za darmo”.

 2. online viagra

  You are my breathing in, I have few blogs and very sporadically run out from to brand.

 3. you could look here

  I just want to tell you that I’m all new to blogs and absolutely liked this page. Most likely I’m planning to bookmark your blog post . You amazingly have outstanding posts. Appreciate it for revealing your web page.

 4. view publisher site

  I simply want to say I’m beginner to blogs and certainly savored you’re web-site. Very likely I’m likely to bookmark your blog post . You amazingly have exceptional well written articles. Thank you for sharing with us your webpage.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *